Tuvākie pasākumi
tuvāko pasākumu nav..
Sveicam vārda dienā
Alberts, Madis
Saites
Mūsu kontakti
Ziņas

PALĪDZĪBAS DIENA

21.03.2013
2013.gada 21.martā, no plkst.9.00 līdz plkst.12.00, Rēzeknē, Krišjāņa Valdemāra ielā 20, aktu zālē, sadarbībā ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkni un Starptautisko policijas asociāciju, notika donoru diena. Rēzeknes policijas iecirkņa telpās šāda labdarības akcija notika pirmo reizi un cerams, ka esam iedibinājuši jaunu tradīciju, jo šajā visiem tik grūtajā laikā mēs nedrīkstam būt vienaldzīgi viens pret otru.
 

div style="text-align: justify;">Savas asinis ziedoja gan policijas darbinieki, gan prokurori. Kopumā akcijā piedalījās 27 cilvēki. Ļoti atsaucīgas un pretimnākošas bija Valsts asinsdonoru centra Latgales filiāles darbinieces, kas katru asins devēju loloja kā neizsakāmu dārgumu. Dažiem labdariem tā bija pirmā reize, bet visi bija patiešām varonīgi, jo nav noslēpums, ka policijas darbinieki, kas ikdienā savā darbā saskaras ar traģiskiem skatiem, nereti pārāk drosmīgi reaģē uz to, kas skar personīgi. Droši var teikt, šī asins nodošana bija izturības un drosmes treniņš. Arī man, lai gan tā nebūt nav pirmā reize. Tomēr sirds sitas staruji katru reizi, un roka nodreb, kad tajā tiek ieurbta adata.

Paldies visiem asins ziedotājiem, kā arī atsaucīgajam medicīniskajam personālam!

Īpaša pateicība ir jāvelta Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa priekšniekam Igoram Trofimovam un Kārtības policijas nodalās priekšniecei Vijai Netlei – Galejai, kuri organizēja šo pasākumu, turklāt sarūpējot ārstēm mazas piemiņas veltes.

Mēs visi esam cilvēki, un neviens nezinām, kas ar mums notiks rīt vai aizparīt, tāpēc nepaiesim viens otram garām!


Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrības
Latgales reģiona viceprezidente                       
Inese Boluža
Jaunākas galerijas
19.07.2016
IPA Igaunija 2016 IPA Igaunija 2016
01.08.2015
Igaunija Igaunija
13.04.2015
Liepāja 2015 Liepāja 2015