Tuvākie pasākumi
tuvāko pasākumu nav..
Sveicam vārda dienā
Alberts, Madis
Saites
Mūsu kontakti
Ziņas

Karkle 2014

               
 
          Lai veicinātu Latvijas Republikas Valsts policijas amatpersonu starptautisko sadarbību ar Lietuvas Republikas Valsts policijas amatpersonām, Starptautiskās policijas asociācijas (turpmāk – SPA) Latvijas biedrības biedri, balstoties uz SPA Lietuvas biedrības ielūgumu, no 2014.gada 13. līdz 15.jūnijam piedalījās 17.vasaras sporta un kultūras pasākumā Lietuvā, Klaipēdas rajonā Karkli.
No Latvijas uz Lietuvu devās SPA Latvijas biedrības biedri kopā ar ģimenēm no Rīgas, Kuldīgas, Liepājas, Madonas, Jelgavas, Jēkabpils, Bauskas, Daugavpils, Jūrmalas un Saulkrastiem – kopumā vairāk kā 60 cilvēki. Šajā pasākumā piedalījās arī SPA biedri (policijas darbinieki) no Igaunijas, Polijas un Ukrainas.
Pasākuma gaitā SPA biedru komandām bija jāpiedalās dažādās sporta un kultūras aktivitātēs, kā arī jāuzstājas ar īpaši sagatavotu priekšnesumu par tēmu „Neptūns”. 
Kopumā 32 komandu konkurencē SPA Latvijas biedrība ieguva godpilno II. vietu par dalību 16 sporta un kultūras aktivitāšu posmos.
Godpilno III. vietu par priekšnesumu – tēma „Neptūns”.
Godpilno III. vietu strītbolā – grupā jauniešiem līdz 16 gadu vecumam.
 
Vislielāko pateicību vēlos izteikt Valsts policijas vadībai par atbalstu, nodrošinot transportu, lai SPA Latvijas biedrības biedri varētu nokļūt uz pasākumu, SPA Latvijas biedrības prezidentei Ilzei Ungurei par atbalstu ideju īstenošanā, kā arī visiem SPA Latvijas biedrības biedriem, kuri nerēķinoties ar savu brīvo laiku un nebaidoties no ne tik labvēlīgiem laika apstākļiem ar iniciatīvu piedalījās minētājā pasākumā. 
Foto no SPA biedru pasākuma Lietuvā variet aplūkot Intranet foto galerijā un www.ipa-latvija.lv foto galerijā.
 
 
Informāciju sagatavoja:          
                                                           
Starptautiskās policijas asociācijas
Latvijas biedrības valdes locekle
Indra Lūse
t.nr.+37120293272
Jaunākas galerijas
19.07.2016
IPA Igaunija 2016 IPA Igaunija 2016
01.08.2015
Igaunija Igaunija
13.04.2015
Liepāja 2015 Liepāja 2015