Tuvākie pasākumi
tuvāko pasākumu nav..
Sveicam vārda dienā
Alberts, Madis
Saites
Mūsu kontakti
Ziņas

Ciemos pie draugiem Lietuvā

31.05.2014
  15-16. maijā Madonas iecirkņa IPA biedri ciemojās pie Lietuvas draugiem  Kelmes rajona policija iecirknī.
  Pasākumu organizēja Starptautiskās policijas asociācijas Lietuvas  nodaļas valdes locekle
Vilma Ancikevičienė
  Apciemojuma mērķis-dalīties pieredzē ikdienas darba jautājumos un saistībā ar IPA darbību Lietuvā.
  Iepazināmies  ar Polijas Starptautiskā policijas asociācija Suvalku reģiona pārstāvjiem un  Starptautiskās policijas asociācijas  Radviliškis, Lazdijų ,Kalvarijus un VSAT Šauļu apakš rajona biedriem.  
  Apmeklējām Kelmes rajona policijas iecirkni , tikāmies ar priekšnieku  Robert JAGMINAS, kurš iepazīstināja ar policijas funkcijām un problēmām, iepazīstināja ar labo sadarbību ar Kelmes rajona pašvaldību un kopīgiem projektiem. Viesiem tika izrādīta komisariāta operatīvās vadības nodaļa, kura  pārsteidza ar video novērošanas kameru izvietojumu pilsētā un to kvalitāti. Mums  tika dota iespēja iepazīties ar jaunizveidotajām apcietinājuma telpām (jaunas kameras ,tikšanās telpa, dušas telpa, palīgtelpa cietuma darbiniekiem).
  Vēlāk apmeklējām Kelmes rajona pašvaldību , kur mūs pieņēma vicemērs Kestutis Bilius. Vicemērs pastāstīja par ciešo sadarbību ar Kelmes rajona policiju un izrādīja interesi par pašvaldības policijas darbu Latvijā un tās funkcijām.
  Pēc tam tika organizētas ekskursijas; Tituvēnu reģionālais parks un Bridvaišis Lakes kempingi, apmeklēta baznīca un  Tituvēnu Palendriai St Benedikta klosteris, Siauliai šokolādes muzejs, Starptautiskās policijas asociācijas Šauļu  iecirkņa policijas muzejs, Siauliai DAC muzejs Siauliai Dawn muzejs Ch . Frenkel villa .
  Divu dienas pagāja ātri, gūti patīkamie iespaidi, iegūti jauni draugi, esam pateicīgi par izrādīto sirsnību un viesmīlību. Ar prieku gaidīsim draugus ciemos pie mums Madonā.

  Starptautiskās policijas asociācijas
  Latvijas biedrības 
  Vidzemes reģiona viceprezidente                                                           Sanita Briede

Jaunākas galerijas
19.07.2016
IPA Igaunija 2016 IPA Igaunija 2016
01.08.2015
Igaunija Igaunija
13.04.2015
Liepāja 2015 Liepāja 2015