Tuvākie pasākumi
tuvāko pasākumu nav..
Sveicam vārda dienā
Daina, Dainida, Dainis
Saites
Mūsu kontakti
Ziņas

Konkurss noslēdzies

Noslēdzies Starptautiskās policijas asociācijas
Latvijas biedrības foto konkurss
„Mans unikālais mājdzīvnieks”                                                
                
 
Saskaņā ar Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrības biedru foto konkursa „Mans unikālais mājdzīvnieks” nolikuma prasībām, 2014.gada 18.augustā Jelgavā norisinājās foto konkursa gaitā iesniegto fotogrāfiju vērtēšana un konkursa uzvarētāju noteikšana.
Iesniegtās fotogrāfijas novērtēja speciāli uzveidota komisija, kuras sastāvā uzaicināti piedalīties Starptautiskās policijas asociācijas pārstāvji no Lietuvas, t.sk. Orlandas Butkus Starptautiskās policijas asociācijas Lietuvas biedrības biedrs, Paņevežu pilsētas fotogrāfu biedrības prezidents, kā arī Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrības prezidente Ilze Ungure un valdes locekļi.
Konkursam tika iesniegtas fotogrāfijas no Rīgas, Jelgavas, Madonas, Bauskas, Dobeles, Jūrmalas, Kuldīgas un Daugavpils.
 
Izvērtējot visas iesniegtās fotogrāfijas atbilstoši konkursa nolikuma prasībām, iesniegtā darba unikalitātei un tēmai, kā arī fotogrāfiju kopējai kvalitātei un specifikācijai, komisija nolēma:
I.vieta – 50 eur dāvanu karte no veikalu tīkla „Dino zoo” piešķirta fotogrāfijas autoram par fotogrāfiju: Pludmales patruļa.
II vieta – 30 eur dāvanu karte no veikalu tīkla „Dino zoo” piešķirta fotogrāfijas autoram par fotogrāfiju: Es arī protu svinēt Jāņus.
III.vieta – 20 eur dāvanu karte no veikalu tīkla „Dino zoo” piešķirta fotogrāfijas autoram par fotogrāfiju: Te bija jābūt kaut kam interesantam.
            Tāpat dažu fotogrāfiju autori saņems veicināšanas balvas. Fotogrāfiju autoru apbalvošana notiks nākamajā Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrības biedru kopsapulcē.
 
            Lai popularizētu Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrības aktivitātes, labākas konkursa fotogrāfijas tiks nogādātas un izstādītas publiskai apskatei Lietuvas policijas komisariātos – Šauļu, Paņevežas un Telšu pilsētās, kā arī Latvijā Valsts policijas reģionu pārvaldēs.
 
            Starptautiskās policijas asociācijas
            Latvijas biedrības
Valdes locekle                                                                                    Indra Lūse
     
Jaunākas galerijas
19.07.2016
IPA Igaunija 2016 IPA Igaunija 2016
01.08.2015
Igaunija Igaunija
13.04.2015
Liepāja 2015 Liepāja 2015