Tuvākie pasākumi
tuvāko pasākumu nav..
Sveicam vārda dienā
Andis, Zeltīte
Saites
Mūsu kontakti
Ziņas

Zemledus makšķerēšana Kāla ezerā

 Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrības
sacensību rezultāti -zemledus makšķerēšanā 2015.gada 13.februārī Madonas novada Kāla ezerā. 
 
 Uz sacensībām kopskaitā bija ieradušies 14 dalībnieki no Cēsu iecirkņa, Jēkabpils iecirkņa un Madonas iecirkņa, tai skaitā zemledus makšķerēšanā piedalījās divas sievietes Digna Baltiņa Kārkliņa un Ilona Jansone. Sacensības ilga 4 stundas, kopējais loms  8,684 kg.
    1.vieta Andrim Turkinam no Madonas iecirkņa -loms 2.630 kg
    2.vieta Raimondam Adamovičam no Jēkabpils iecirkņa -loms 1,080 kg.
    3.vieta  Ingusam Ādamsonam no Cēsu iecirkņa loms -1,030 kg.
  Īpašā balva par lielāko zivi tika pasniegta Marekam Kārkliņam no Cēsu iecirkņa. 
 
  Vēlos pateikties; 
 SPA Latvijas biedrības prezidentei Ilzei Ungurei, kas atbalsta mūsu idejas un palīdz tās realizēt. Andrim Turkinam par sacensību organizēšanā. Čaklajiem Andrejam Dimitrijevam un Vinitai Smelterei.        
  Īpašs paldies jāsaka Jēkabpils iecirkņa priekšniekam Zigmundam Januševskim un Cēsu iecirkņa priekšniekam Aldim Pāžem par veiktajiem pasākumiem, kuru rezultātā darbinieki varēja ierasties uz sacensībām Kāla ezerā. 
 
Starptautiskās policijas asociācijas 
Latvijas biedrības  
Vidzemes reģiona viceprezidente                          Sanita Briede
 

Konkurss noslēdzies

Noslēdzies Starptautiskās policijas asociācijas
Latvijas biedrības foto konkurss
„Mans unikālais mājdzīvnieks”                                                
                
 
Saskaņā ar Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrības biedru foto konkursa „Mans unikālais mājdzīvnieks” nolikuma prasībām, 2014.gada 18.augustā Jelgavā norisinājās foto konkursa gaitā iesniegto fotogrāfiju vērtēšana un konkursa uzvarētāju noteikšana.
Iesniegtās fotogrāfijas novērtēja speciāli uzveidota komisija, kuras sastāvā uzaicināti piedalīties Starptautiskās policijas asociācijas pārstāvji no Lietuvas, t.sk. Orlandas Butkus Starptautiskās policijas asociācijas Lietuvas biedrības biedrs, Paņevežu pilsētas fotogrāfu biedrības prezidents, kā arī Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrības prezidente Ilze Ungure un valdes locekļi.
Konkursam tika iesniegtas fotogrāfijas no Rīgas, Jelgavas, Madonas, Bauskas, Dobeles, Jūrmalas, Kuldīgas un Daugavpils.
 
Izvērtējot visas iesniegtās fotogrāfijas atbilstoši konkursa nolikuma prasībām, iesniegtā darba unikalitātei un tēmai, kā arī fotogrāfiju kopējai kvalitātei un specifikācijai, komisija nolēma:
I.vieta – 50 eur dāvanu karte no veikalu tīkla „Dino zoo” piešķirta fotogrāfijas autoram par fotogrāfiju: Pludmales patruļa.
II vieta – 30 eur dāvanu karte no veikalu tīkla „Dino zoo” piešķirta fotogrāfijas autoram par fotogrāfiju: Es arī protu svinēt Jāņus.
III.vieta – 20 eur dāvanu karte no veikalu tīkla „Dino zoo” piešķirta fotogrāfijas autoram par fotogrāfiju: Te bija jābūt kaut kam interesantam.
            Tāpat dažu fotogrāfiju autori saņems veicināšanas balvas. Fotogrāfiju autoru apbalvošana notiks nākamajā Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrības biedru kopsapulcē.
 
            Lai popularizētu Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrības aktivitātes, labākas konkursa fotogrāfijas tiks nogādātas un izstādītas publiskai apskatei Lietuvas policijas komisariātos – Šauļu, Paņevežas un Telšu pilsētās, kā arī Latvijā Valsts policijas reģionu pārvaldēs.
 
            Starptautiskās policijas asociācijas
            Latvijas biedrības
Valdes locekle                                                                                    Indra Lūse
     

Atbalstīsim projektu "Eža spēriens".

Sveiki visiem
Lūdzu atbalstīt mūsu projektu, nepieciešams jūsu balsojums Draugos vai facebook, balsot vajag!!! katru dienu. Liels paldies par atbalstu :)


Sadarbībā ar Bērnu sociālās aprūpes centriem Vidzemē un Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrību uzsākta dalība projektā "Diena kā piedzīvojums", kurā paredzētas vairākas aktivitātes, kuru laikā bērni izstrādās vizuālo noformējumu informatīvam materiālam, kā būt aktīvam, radošam, veselīgam un drošam.

Pasākuma kulminācija būs "Diena kā piedzīvojums" - sportiskas aktivitātes dienas garumā "Eža spērienā", kurā paredzēts kopā pulcēt gandrīz simts jauniešus no Bērnu sociālās aprūpes centriem visā Vidzemē vecumā no 12 līdz 25 gadiem, turklāt katram centram tiks iegādāts aprīkojums sportiskām aktivitātēm.

Lai dāvātu jauniešiem iespēju izpaust savu varēšanu sporta laukumā un uzzināt daudz jauna par veselīgām brīvā laika pavadīšanas iespējām, nepieciešams arī Jūsu atbalsts. Līdzekļus projekta realizācijai saņems tie, par kuru piedāvājumu publiskā balsojumā tiks saņemts visvairāk balsu. Esi aktīvs, nepaliec vienaldzīgs un balso! Tev tas būs tikai viens klikšķis,
(https://narvesen.lv/piedzivojums) kas neprasīs pat minūti laika, bet bērniem - diena kā piedzīvojums!

Konkurss


 

Starptautiskās policijas asociācijas (SPA) foto konkursa

„Mans unikālais mājdzīvnieks” 

NOLIKUMS 

   1.Konkursa mērķis

Jau gandrīz 20 gadus Latvijā pastāv Starptautiskās policijas asociācijas (turpmāk - SPA), kuras biedri ir Valsts policijas amatpersonas, kuri veicina starptautisko sadarbību starp Latvijas Valsts policijas un citu valstu policijas dienestiem, piedaloties vietējā un starptautiskā mēroga SPA organizētajos pasākumos popularizējot un pārstāvot Latviju dažādos sporta, izklaides un kultūras pasākumos.

            Tā vien 2012.gada rudenī Latvijā bija izstādīta apskatei ceļojošā fotogrāfiju izstāde – 42 labākie darbi, kurus konkursam bija iesūtījuši vairāk nekā 300 dalībnieki no vairāk nekā 30 valstīm, lai piedalītos starptautiskajā SPA konkursā. Izstāde pierādīja, ka SPA biedri visā pasaulē neatkarīgi no sava ieņemamā amata, tautības, ādas krāsas vai reliģiskās pārliecības ir vienoti savas valsts un kultūras popularizēšanā.

            2013.gadā Latvijā tika organizēta akcija Atbildības diena, kas kļuva par pirmo vērienīgo visLatvijas kustību atbildīgā attieksmē pret dzīvniekiem informējot un izglītojot Latvijas iedzīvotājus par to, ko nozīmē būt atbildīgam pret dzīvniekiem un vācot līdzekļus dzīvnieku pamatvajadzībām patversmēs.

            SPA Latvijas biedrība popularizējot savu kustību ne tikai Valsts policijas amatpersonu vidū, bet arī citu SPA dalībvalstu vidū un pozitīvā attieksmē pret dzīvniekiem izsludina foto konkursu Mans unikālais mājdzīvnieks”.

            Foto konkursa mērķis - no labākajiem konkursā iesūtītajiem darbiem veidot fotogrāfiju izstādi un izstādīt to aplūkošanai Latvijas Valsts policijas reģionu pārvaldes un iecirkņos, kā arī starp SPA dalībvalstīm popularizēt SPA Latvijas biedrības atpazīstamību ārpus Latvijas robežām.

2.Konkursa kārtība

            2.1. Konkurss norisināsies no 2014.gada 8.jūlija līdz 3. augustam.

              2.2. Konkursam jāiesniedz A3 formātā glancētas fotogrāfijas uz cietas pamatnes, kurā attēlots mājdzīvnieks kādā interesantā sev neraksturīgā pozā vai mirklī.

              2.3.  Uz fotogrāfijas reversa jānorāda fotogrāfijas autora vārds un uzvārds, bet uz fotogrāfijas aversa jābūt norādītām fotogrāfijā redzamā dzīvnieka vārdam, kā arī fotogrāfijas autora koordinātām: pilsēta, tālruņa numurs.

              2.4. Fotogrāfijas konkursam līdz 2014.gada 3. augustam var iesniegt SPA Valdes locekļiem visā Latvijas teritorijā iepriekš sazinoties telefoniski:

                          2.4.1. Valmiera – Ilzei Ungurei SPA Latvijas biedrības prezidentei

                                      (tel. +37129267619);

                          2.4.2. Rīgā - Indrai Lūsei SPA Latvijas biedrības Valdes loceklei

                                      (tel. +37120293272);

      2.4.3. Daugavpils - Inesei Bolužai SPA Latvijas biedrības Valdes loceklei

                                    (tel. +37129697003);

      2.4.4.  Madona - Sanitai Briedei SPA Latvijas biedrības Valdes loceklei

                  (tel. +37128624496.);

      2.4.5. Liepāja –Vitai Kalotei SPA Latvijas biedrības Valdes loceklei

                  (tel. +37129109222);

      2.4.6. Jūrmala – Valdim Kivkucānam SPA Latvijas biedrības

                  ģenerālsekretāram (tel. +37129557860);

      2.4.7. Rīga - Gundegai Ābolai SPA Latvijas biedrības sekretārei

                  (tel. +37129294717).

3. Konkursa dalībnieki 

              3.1. Kokursā piedalās SPALatvijas biedrības biedri, kuriem ir mājdzīvnieks vai kāds pieradināts cits dzīvnieks, pozitīva attieksme un atbildība pret dzīvniekiem.

              3.2. Lai nezaudētu objektivitāti konkursā nepiedalās SPA Latvijas biedrības Valdes locekļi.

              3.3. Viens konkursa dalībnieks konkursam drīkst iesniegt ne vairāk, kā 3 fotogrāfijas.

  4. Uzvarētāju noteikšana 

            4.1. Konkurss norisināsies individuālā konkurencē.

      4.2. Konkursa uzvarētājus par 1., 2. un 3.vietu noteiks īpaši izveidota komisija, kuras sastāvā būs SPA Latvijas biedrības Valdes locekļi, pārstāvji no kādas Latvijā esošas dzīvnieku aizsardzības biedrības un profesionāls fotogrāfs.

      4.3. Konkursā tiks noteikta skatītāju simpātija, par kuru nobalsos fotoizstādes apmeklētāji katrā izstādes vietā kur tiks izstādītas fotogrāfijas.

5. Apbalvošana 

5.1. Konkursa dalībnieki, kuri izcīnīs godalgotās 1., 2. un 3. vietas tiks    apbalvoti ar dāvanu kartēm katrs no kāda Latvijā esošā zooveikalu tīkla:

1.vieta – 50 eur; 2.vieta – 30 eur; 3.vieta – 20 eur.

            5.2. Skatītāju simpātijai - pārsteiguma balva.

 

            Starptautiskās policijas asociācijas

            Latvijas biedrības

valdes locekle                                                                                      Indra Lūse

     


Karkle 2014

               
 
          Lai veicinātu Latvijas Republikas Valsts policijas amatpersonu starptautisko sadarbību ar Lietuvas Republikas Valsts policijas amatpersonām, Starptautiskās policijas asociācijas (turpmāk – SPA) Latvijas biedrības biedri, balstoties uz SPA Lietuvas biedrības ielūgumu, no 2014.gada 13. līdz 15.jūnijam piedalījās 17.vasaras sporta un kultūras pasākumā Lietuvā, Klaipēdas rajonā Karkli.
No Latvijas uz Lietuvu devās SPA Latvijas biedrības biedri kopā ar ģimenēm no Rīgas, Kuldīgas, Liepājas, Madonas, Jelgavas, Jēkabpils, Bauskas, Daugavpils, Jūrmalas un Saulkrastiem – kopumā vairāk kā 60 cilvēki. Šajā pasākumā piedalījās arī SPA biedri (policijas darbinieki) no Igaunijas, Polijas un Ukrainas.
Pasākuma gaitā SPA biedru komandām bija jāpiedalās dažādās sporta un kultūras aktivitātēs, kā arī jāuzstājas ar īpaši sagatavotu priekšnesumu par tēmu „Neptūns”. 
Kopumā 32 komandu konkurencē SPA Latvijas biedrība ieguva godpilno II. vietu par dalību 16 sporta un kultūras aktivitāšu posmos.
Godpilno III. vietu par priekšnesumu – tēma „Neptūns”.
Godpilno III. vietu strītbolā – grupā jauniešiem līdz 16 gadu vecumam.
 
Vislielāko pateicību vēlos izteikt Valsts policijas vadībai par atbalstu, nodrošinot transportu, lai SPA Latvijas biedrības biedri varētu nokļūt uz pasākumu, SPA Latvijas biedrības prezidentei Ilzei Ungurei par atbalstu ideju īstenošanā, kā arī visiem SPA Latvijas biedrības biedriem, kuri nerēķinoties ar savu brīvo laiku un nebaidoties no ne tik labvēlīgiem laika apstākļiem ar iniciatīvu piedalījās minētājā pasākumā. 
Foto no SPA biedru pasākuma Lietuvā variet aplūkot Intranet foto galerijā un www.ipa-latvija.lv foto galerijā.
 
 
Informāciju sagatavoja:          
                                                           
Starptautiskās policijas asociācijas
Latvijas biedrības valdes locekle
Indra Lūse
t.nr.+37120293272

Ciemos pie draugiem Lietuvā

31.05.2014
  15-16. maijā Madonas iecirkņa IPA biedri ciemojās pie Lietuvas draugiem  Kelmes rajona policija iecirknī.
  Pasākumu organizēja Starptautiskās policijas asociācijas Lietuvas  nodaļas valdes locekle
Vilma Ancikevičienė
  Apciemojuma mērķis-dalīties pieredzē ikdienas darba jautājumos un saistībā ar IPA darbību Lietuvā.
  Iepazināmies  ar Polijas Starptautiskā policijas asociācija Suvalku reģiona pārstāvjiem un  Starptautiskās policijas asociācijas  Radviliškis, Lazdijų ,Kalvarijus un VSAT Šauļu apakš rajona biedriem.  
  Apmeklējām Kelmes rajona policijas iecirkni , tikāmies ar priekšnieku  Robert JAGMINAS, kurš iepazīstināja ar policijas funkcijām un problēmām, iepazīstināja ar labo sadarbību ar Kelmes rajona pašvaldību un kopīgiem projektiem. Viesiem tika izrādīta komisariāta operatīvās vadības nodaļa, kura  pārsteidza ar video novērošanas kameru izvietojumu pilsētā un to kvalitāti. Mums  tika dota iespēja iepazīties ar jaunizveidotajām apcietinājuma telpām (jaunas kameras ,tikšanās telpa, dušas telpa, palīgtelpa cietuma darbiniekiem).
  Vēlāk apmeklējām Kelmes rajona pašvaldību , kur mūs pieņēma vicemērs Kestutis Bilius. Vicemērs pastāstīja par ciešo sadarbību ar Kelmes rajona policiju un izrādīja interesi par pašvaldības policijas darbu Latvijā un tās funkcijām.
  Pēc tam tika organizētas ekskursijas; Tituvēnu reģionālais parks un Bridvaišis Lakes kempingi, apmeklēta baznīca un  Tituvēnu Palendriai St Benedikta klosteris, Siauliai šokolādes muzejs, Starptautiskās policijas asociācijas Šauļu  iecirkņa policijas muzejs, Siauliai DAC muzejs Siauliai Dawn muzejs Ch . Frenkel villa .
  Divu dienas pagāja ātri, gūti patīkamie iespaidi, iegūti jauni draugi, esam pateicīgi par izrādīto sirsnību un viesmīlību. Ar prieku gaidīsim draugus ciemos pie mums Madonā.

  Starptautiskās policijas asociācijas
  Latvijas biedrības 
  Vidzemes reģiona viceprezidente                                                           Sanita Briede

IPA biedrus lūdzam biedra naudu pārskaitīt uz IPA kontu, kas atrodams sadaļā "Kontakti". Dienestā esošajiem IPA biedriem biedra nauda ir 20.00EUR, pensionāriem - 10.00EUR
2014.gada 4.aprīlī, plkst.13:00, Rīgā, Klijānu ielā 4 notiks IPA biedru kopsapulce!
2013.gada laika posmā no 24.oktobra līdz 27.oktobrim apmeklēju IPA Polijas sekcijas 9 kongresu, kurš notika Polijas pilsētā ZAMOŚCIU. Kongresā piedalījās 16 valstu pārstāvji. 25.oktobrī apmeklējām pilsētu Chelmi, kur apskatījām Krīta raktuves, pilsētā Lublin pili un skaisto vecpilsētu. 26.oktobrī oficiāli tika atklāts IPA Polijas 9 kongress, kuru atklāja Polijas sekcijas prezidents Arkadiusz SKRZYPCZAK. Pēc kongresa atklāšanas apskatījām ZAMOŚCIU vecpilsētu un tās apkārtnē esošo dabas parku. Noslēgumā oficiālajā banketā Kristāla zālē notika muzikāls vakars un vakaru vadīja jaunais IPA Polijas sekcijas prezidents Fryderyk OREPUK.

   Kā jau katrs starptautiska mēroga pasākums notika ar lielu vērienu, perfektu organizāciju un burvīgu viesu uzņemšanu. Dienas Polijā pagāja ātri, bet gūtie iespaidi, patīkamās emocijas un iegūtie draugi, dod sparu un vēlmi attīstīties un sasniegt Polijas IPA sekcijas līmeni .
Jaunākas galerijas
19.07.2016
IPA Igaunija 2016 IPA Igaunija 2016
01.08.2015
Igaunija Igaunija
13.04.2015
Liepāja 2015 Liepāja 2015