Tuvākie pasākumi
tuvāko pasākumu nav..
Sveicam vārda dienā
Andis, Zeltīte
Saites
Mūsu kontakti
Ziņas

Lietuvas Republikas Valsts policija svin svētkus

Valsts policijas delegācija - Madonas iecirkņa priekšnieks Gundars Trops un Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece Inga Randare septembra beigās viesojās Klaipēdā, lai Valsts policijas vārdā sveiktu Lietuvas policiju 97.gadadienā.
Pasākums norisinājās no 25. līdz 27.septembrim, Klaipēdā, kur tika atklāta jaunā Klaipēdas komisariāta ēka. Ēka celta 4 gadus, modernizēta, tajā atrodas arī kapelāna pieņemšanas telpa, sporta zāle. Pasākumā piedalījās policijas pārstāvji no Igaunijas un Somijas.                                 
Pasākumā laikā notika aizlūgums par policiju, vienlaikus tika svētīts policijas autotransports un karogs. Pēc tam sekoja dalībnieku gājiens pa Klaipēdas ielām līdz centrālajam laukumam, kur notika policijas spēku parāde. Parādē piedalījās policijas darbinieki, kinologi, hipologi ar zirgiem, ārvalstu policisti, kā arī Lietuvas policijas specvienības Aras (mūsu Omega) pārstāvji, kas prezentēja, kā tiek atbrīvoti ķīlnieki, izmantojot bruņu tehniku, alpīnistus, snaiperus un helikopterus. Parādes laikā tās apmeklētāji varēja aplūkot policijas automašīnas, kā arī saņemt suvenīrus no katras valsts policijas. Pusdienās visi varēja baudīt kara laika putru un tēju vecajā cietuma ēkā. Ka katru gadu, arī šogad šo pasākumu kopīgi organizēja Lietuvas Valsts policija un Starptautiskās policijas asociācijas Lietuvas sekcija. Uzaicināto viesu vidū bija arī pārstāvji no VP Kurzemes un Zemgales reģioniem.
Oficiālā Lietuvas policijas dibināšanas diena ir 2.oktobris.
 
Jaunākas galerijas
19.07.2016
IPA Igaunija 2016 IPA Igaunija 2016
01.08.2015
Igaunija Igaunija
13.04.2015
Liepāja 2015 Liepāja 2015