Tuvākie pasākumi
tuvāko pasākumu nav..
Sveicam vārda dienā
Iveta, Otīlija
Saites
Mūsu kontakti
Ziņas

Veselības nedēļa

Veselības nedēļas jeb MOVE Week aktivitātes.
 No 21. līdz 27.septembrim visā Eiropā un arī Latvijā norisinājās Veselības nedēļa jeb MOVE WEEK, kad iedzīvotāji tiek mudināti piedalīties dažādās veselīgās fiziskajās aktivitātēs. Latvija šajā kampaņā piedalījās jau ceturto gadu un tās dalībnieku skaits ar katru gadu aug.
Par 100 miljoniem vairāk eiropiešu līdz 2020. gadam – tāda ir šīs Eiropā lielākās tautas sporta kampaņas vīzija. Projekta mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku fiziskās aktivitātēs. Projektu jau ceturto gadu organizē Starptautiskā Sporta un kultūras asociācija sadarbībā ar Eiropas valstu tautas sporta nacionālajām organizācijām. Latvijā Veselības nedēļu koordinē Latvijas Tautas sporta asociācija.
Šis pasākums ir lieliska iespēja mudināt visus Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, jo kā zināms, regulāras fiziskas aktivitātes ir lētākais un efektīvākais veids kā novērst dažādas saslimšanas un uzturēt sevi labā fiziskā formā. Veselības Nedēļa tiek organizēta, lai parādītu, ka ir daudzi vienkārši un visiem pieejami veidi, kā ikdienā nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kas vērstas uz cilvēka veselības uzlabošanu.
Ar katru gadu aug gan šī pasākuma organizatoru, gan dalībnieku skaits – pagājušā gadā visā Eiropā dalībnieku skaits sasniedza jau 1 miljonu. Savukārt Latvijā pērn tika sasniegti vieni no labākajiem rezultātiem starp visām valstīm - piedalījās vairāk kā 100 organizācijas, „iekustinot” ap 32 000 iedzīvotāju.
Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrība, sadarbībā ar nevalstisko organizāciju, biedrību „Mēs varam!”, Ivetas Sviklānes vadībā, aktīvi iesaistījās Veselības nedēļas norisē un organizēja „Sprīdīšu” izzinošo pārgājienu „Saulrieta takā”, kurā piedalījās 27 dažāda vecuma dalībnieki no Saulkrastu, Carnikavas, Baldones novadiem. Baudot ainavisko Vidzemes jūrmalas piekrasti, apvienojot kustības un izziņas prieku, izcila meža pazinēja Normunda Strapcāna vadībā, tika iepazīta un izpētīta „Saulrieta taka”, apzinātas dižpriedes, gūtas pirmās iemaņas nūjošanā, un Baltās kāpas virsotnē katrs pārgājiena dalībnieks saņēma sertifikātu par dalību Veselības nedēļā.
Vairāk fotogrāfijas var aplūkot   http://failiem.lv/u/ybglqps
 
 
Jaunākas galerijas
19.07.2016
IPA Igaunija 2016 IPA Igaunija 2016
01.08.2015
Igaunija Igaunija
13.04.2015
Liepāja 2015 Liepāja 2015