Tuvākie pasākumi
tuvāko pasākumu nav..
Sveicam vārda dienā
Daina, Dainida, Dainis
Saites
Mūsu kontakti
Ziņas

Eiropas sporta nedēļa

 Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrības dalība Eiropas sporta nedēļā.
No 2015.gada 7.līdz 13.septembrim norisinājās Eiropas Sporta nedēļa, kas ir jauna Eiropas Komisijas iniciatīva, lai rosinātu sportu un fiziskās aktivitātes Eiropā. Plaša līmeņa iniciatīvas un pasākumi tika organizēti, iesaistot daudzus dalībniekus, dažādos līmeņos (ES, valsts, vietējā un reģionālajā līmenī). Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir veicināt sportošanu un fiziskās aktivitātes neatkarīgi no vecuma, izcelsmes, fiziskās sagatavotības un vairot izpratni par sportošanas priekšrocībām, kā arī savest kopā iedzīvotājus, valsts iestādes, sporta kustības, pilsoniskās sabiedrības organizācijas un privāto sektoru.
Starptautiskās policijas asociācijas (SPA) Latvijas biedrība arī aktīvi iesaistījās Eiropas sporta nedēļā. SPA Latvijas biedrības pārstāve Iveta Sviklāne, kura ir arī nevalstiskās organizācijas, biedrības « Mēs varam!» valdes priekšsēdētāja,  2015.gada 09.septembrī piedalījās konferencē «Esi aktīvs! – vadmotīvs bērnu un jauniešu iesaiste sportā un fiziskajās aktivitātēs». Konferencē tika atlasīts, analizēts un sintezēts kopīgs redzējums par bērnu un jauniešu veselības stāvokli Latvijā, valsts politiku sporta attīstībā un politikas iniciatīvām veselības un fiziskās aktivitātes veicināšanai.
2015.gada 12.septembrī SPA Latvijas biedrības ģenerālsekretāres Indras Lūses vadībā, sadarbojoties ar biedrību «Mēs varam!», tika organizēts starpnacionāls pārgājiens «Saulainā atvasara Tērvetē », kurā aktīvi piedalījās SPA Latvijas biedrības un Lietuvas biedrības Panevēžas apriņķa biedri. Pārgājiena laikā Tērvetes koka pilī tika iepazīta seno zemgaļu un Tērvetes vēsture no 9. līdz 13.gadsimtam un izbaudīts Tērvetes dabas parka piedāvājums. A.Brigaderes lugu varoņu (Sprīdīša, Lutauša, Meža Ķēniņa ar galmu, Anneles ar draudzenēm un rūķu saimes) pavadījumā pārgājiena dalībnieki veica 16 kilometrus un baudīja zemgales dabas skaistumu Tērvetes koka skatu tornī. Pasākums tika noslēgts ar vakarēšanu pie ainaviskā Gulbju ezera.
Forogrāfijas var aplūkot šeit :
Jaunākas galerijas
19.07.2016
IPA Igaunija 2016 IPA Igaunija 2016
01.08.2015
Igaunija Igaunija
13.04.2015
Liepāja 2015 Liepāja 2015