Tuvākie pasākumi
tuvāko pasākumu nav..
Sveicam vārda dienā
Daina, Dainida, Dainis
Saites
Mūsu kontakti
Ziņas

Latvijas pārstāvis pasaules jauniešu nometnē Spānijā.

No 2015.gada 1.augusta līdz 15.augustam Spānijā norisinājās IPA rīkota Starptautiskā jauniešu nometne, kurā piedalījās arī pārstāvis no Latvijas Helvijs Sloka. Nometnē kopā piedalījās 58 bērni no 28 valstīm- Kanādas, Vācijas , Kipras, Izraēlas ,Francijas ,Konhongas, Peru, Spānijas ,Austrālijas, Grieķijas ,Šveices, Luksemburgas, ASV, Norvēģijas, Apvienotās karalistes, Zviedrijas , Latvijas ,Jaunzēlandes, Nīderlandes, Austrijas, Dānijas , Somijas, Bulgārijas, Slovēnijas, Čehijas, Ukrainas, Īrijas, Itālijas.
Nometnes laikā jaunieši tika iepazīstināti ar Spānijas ziemeļu daļu, uzsākot savu ceļojumu Barselonā, turpinot apmeklēt dažādas Spānijas pilsētas, kopā veicot 2516 km. Visas nometnes laikā jaunieši iepazinās ne tikai ar Spānijas kultūru un vēsturi, apmeklējot ievērības cienīgas vietas, bet arī katra nometnes diena bija piesātināta ar dažādām fiziskām aktivitātēm, piemēram, peintbols, kalnā kāpšana, braukšana ar laivām un tamlīdzīgi. Madridē tika apmeklēts policijas darbinieku apmācības centrs, kurā Madrides policijas darbinieki demonstrēja zirgu patruļas darbu un K9 vienības darbu.
Līdztekus viņi iepazina arī viens otru un katras dalībvalsts kultūru un tradīcijas, par ko jaunieši stāstīja savās prezentācijās.
Liels paldies nometnes darbiniekiem par veikto darbu! No nometnes Helvijs pārradās jaunu iespaidu pārņemts, atpūties un tajā pašā laikā daudz ko redzējis un iemācījies, brīnišķīgi pavadījis 15 dienas un ieguvis daudz jaunu draugu un paziņu.
P.S. Bija ļoti patīkami, ka katrai dienai arī vecāki varēja sekot līdzi apmeklējot mājas lapu un fotogalerijas.
Jaunākas galerijas
19.07.2016
IPA Igaunija 2016 IPA Igaunija 2016
01.08.2015
Igaunija Igaunija
13.04.2015
Liepāja 2015 Liepāja 2015