Tuvākie pasākumi
tuvāko pasākumu nav..
Sveicam vārda dienā
Andis, Zeltīte
Saites
Mūsu kontakti
Pasākumi

Sacensības zemledus makšķerēšanā 2013.gada 15.februāri

 2013.gada 15.februārī Starptautiskās policijas asociācijas Latvijas biedrības valde kopā ar Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirkni un SIA“UNISPORTS” Madonas novada Sāvienas ezerā rīkoja policijas darbinieku sacensības zemledus makšķerēšanā.
   Uz sacensībām kopskaitā bija ieradušies 72 dalībnieki no Vidzemes reģiona, Latgales reģiona un Zemgales reģiona, kā arī viesi no Lietuvas.  Sacensībās dalību ņēma 17 komandas, katra 3 cilvēku sastāvā, un 5 individuālie makšķerētāji.  Sacensības ilga 4 stundas, neskatoties uz dabas radītajiem šķēršļiem, kopējais loms 31,64 kg.
   Līdzjutēji piedalījās atjautības konkursos, kuros pārbaudījām makšķerēšanas noteikumu zināšanas. Ņemot vērā to, ka sacensību mērķis bija popularizēt makšķerēšanas sportu kā veselīgu un aktīvu sporta veidu policijas darbinieku vidū un veicināt jaunu IPA biedru iesaistīšanos, lai turpmāk turpinātu sacensības ik gadu Ceļojošā zivs tika nodota Latgales reģiona komandai  '3A” ar norādi tikties nākošgad Latgales pusē vēl kuplākā skaitā. Kā arī pasākuma gaitā tika izsniegti vairāki atzinības raksti dalībniekiem par veiksmīgu piedalīšanos pasākumā.  Pēc sacensībām izvilktais loms tika nodots SIA “Sawaļas dzīvnieu dārzam”, kas atrodas Ļaudonas pagasta Madonas novadā.
  Ikkatrs pasākums var izdoties, ja blakām ir komada, kas atbalsta; Vēlos īpaši pateikties;
SPA Latvijas biedrības prezidentei Ilzei Ungurei, kas atbalsta mūsu idejas un palīdz tās realizēt. Madonas iecirkņa priekšniekam Vasīlijam Himuļam un Kriminālpolicijas nodaļas priekšniekam Gundaram Tropam,  Andrim Turkinam par sacensību organizēšanu, nolikuma iztstrādāšanu. Maniem palīgiem Ingai Safronovai, Inesei Ananičai, Jūlijai Kaluginai, Vinitai Smelterei, Ingai Randarei un izpalīdzīgajiem kolēģiem Dimitrijam Kohanovam, Aivaram Birkam, Aigaram Vocičam, Ritvaram Kolomeginam, Jānim Liepiņam. Ezera saimniekam par viesmīlību. Kā arī SIA”Unisports”.

 

 

Starptautiskās policijas asociācijas 
Latvijas biedrības 
Vidzemes reģiona viceprezidente                                    Sanita Briede«« atpakaļ

Jaunākas galerijas
19.07.2016
IPA Igaunija 2016 IPA Igaunija 2016
01.08.2015
Igaunija Igaunija
13.04.2015
Liepāja 2015 Liepāja 2015