Tuvākie pasākumi
tuvāko pasākumu nav..
Sveicam vārda dienā
Sigurds, Zigurds
Saites
Mūsu kontakti
Pasākumi

Igaunijas sporta spēlēs.

2016.gada 15.jūlijā Latvijas IPA komandas no Vidzemes reģiona Madonas iecirkņa, Kurzemes reģiona un Rīgas reģiona devās uz Igaunijas IPA nodaļas vasaras sporta spēlēm Uhtjärve Ügoru Nõiariik  Raganu valstībā.

Raganu valsts piedāvā aktivitātes ikvienam- ģimenēm un nelielām grupām, kā arī lielākiem un mazākiem uzņēmumiem. Tevi uzņems raganu ģimene, kura iepazīstinās ar Raganu valsts īpašumiem un vēstīs dažādas leģendas. Piedāvā savdabīgu nakšņošanu  mājiņās uz vistas kājas. Brīvā laika aktivitātes gan tev, gan ģimenei, gan draugu kompānijai visai dienai, no kurām unikāla ir slotas mešana, kas noteikti jāizmēģina uzturoties Raganu valstī.

Pirmajā dienā notika dalībnieku reģistrācija, komandu veidošana,dažādas viktorīnas, iepazīšanās ar dalībniekiem un satikšanās ar draugiem, pieredzes apmaiņa.  

2016.gada 16.jūlijā notika svinīga pasākuma atklāšana ar tradicionālo karoga pacelšanu, pēc kā  draudzīgās komandās, kurās bija gan Igaunijas, gan Latvijas, gan Somijas pārstāvji, veicām atraktīvus sporta veidus, kā piemēram lēkšana ar maisu, pārvietošanās aizsietām acīm,  futbols ar slotu, slotas mešanu un daudzas citas aktivitātes. Jāatzīmē unikālā masku parāde atbilstoši atpūtas vietas tematikai.Tā kā pasākumā piedalījās liels skaits bērnu  īpaši viņiem notika seju izgleznošana, zīmēšana, dārgumu meklēšana.Vakarā noslēgumā notika svinīga apbalvošanas ceremonija, kuras laikā visi bērni tika apbalvoti ar goda rakstiem un saņēma pārsteiguma balvas. Tika paziņoti  spēļu rezultāti un apbalvotas visas četras zilā, sarkanā, zaļā un dzeltenā komandas.Jāatzīmē, kā individuālajās sacensībās slotas mešanā pirmo vietu ieguva Madonas pārstāve Līva Kraukle.

2016.gada 17.jūlijā sporta spēles tika slēgtas ar svinīgu karoga nolaišanu un svinīgu fotogrāfēšanos.

Paldies par pasākuma atbalstīšanu Valsts Policijai, reģionu iecirkņu priekšniekiem. Paldies biedriem, kas atbalstīja pasākumu un uzturēja sportisko garu. Uz tikšanos Kuldīgā Latvijas IPA sporta spēlēs .

                                                                                                                  Sanita Briede

Jaunākas galerijas
19.07.2016
IPA Igaunija 2016 IPA Igaunija 2016
01.08.2015
Igaunija Igaunija
13.04.2015
Liepāja 2015 Liepāja 2015